Abat Tıp Merkezi, ailenizin ve sizin sağlığınızı korumak için dünya standartlarında tıbbi ve etik değerlere sıkı sıkıya bağlıdır. Modern teknoloji ve yenilikçi yaklaşımlarla donatılmış olan merkezimiz, güvenilir ve sıcak bir hizmet anlayışıyla, hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeye taşımaya odaklanmıştır. Kaliteli sağlık hizmetlerimizle fark yaratmayı amaçlayan merkezimiz, hasta ve çalışan güvenliğini her zaman öncelik olarak benimsemektedir.

Vizyonumuz, sağlık sektöründe referans alınan bir kurum olarak öne çıkmak, yenilikçi ve teknolojik altyapımızla hasta ve çalışan memnuniyetini maksimize etmektir. Misyonumuz ise, toplum sağlığını koruyarak, uzmanlaşmış ve yüksek kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktır. Sağlık turizmi alanında güvenilir bir lider olmayı hedefleyerek, uluslararası alanda tanınan bir kuruluş olma yolunda ilerlemekteyiz.

Merkezimiz de multidisipliner tanı ve tedavi yöntemi, hasta güvenliği, maksimum konfor ve kalite ile sunulmaktadır. Hasta odalarında, bekleme ve poliklinik alanlarında, teşhis ve tanı ünitelerinde, otoparkta, acil erişimlerde ve ulaşım imkânlarında hasta ve hasta yakınlarının beklentileri temel alınıyor.
Hasta ve hasta yakınları ile çalışanların konforu için her ayrıntı düşünülürken; hasta bekleme odaları, poliklinikler, doktor ve hasta odaları herkesin ihtiyaçlarını karşılamak üzere öne çıkıyor. Merkezimizin içindeki tüm birimlerde iç tasarım detaylarına; ışıklandırmadan, aksesuarlara kadar her şey hastaların tedavi süreçlerini ve hasta yakınlarının konforunu optimize etmek üzere tasarlanmış ve hayat bulmuş durumdadır.
GOAT Grup’un sosyal sorumluluk projesi olarak kurulan Özel Abat Cerrahi Tıp Merkezi olarak iyiye ulaşmak amacıyla ön planda tuttuğumuz hizmet anlayışımız, hastalarımızın beklenti ve memnuniyetine yönelik kalite bilincimiz daima önceliğimiz olduğunu önemle vurgulamak isteriz…

Hakkımızda