Beylikdüzü Abat Tıp Merkezi Logosu

Hakkımızda

GOAT Grup’un sosyal sorumluluk projesi olarak kurulan Özel Abat Tıp Merkezi olarak iyiye ulaşmak amacıyla ön planda tuttuğumuz hizmet anlayışımız, hastalarımızın beklenti ve memnuniyetine yönelik kalite bilincimiz daima önceliğimiz olacaktır.

 

Özel Abat Tıp Merkezi, İstanbul’un gelişmiş ilçelerinden biri olan Beylikdüzü’nde 1 Ekim 2017 yılında kurulmuş olup 11 yatak kapasiteli merkezimiz; 13 uzman doktoru ile aileniz ve sizin sağlığınız için 9 katlı binasında hizmet vermektedir.

 

Merkezimizde; Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Ameliyathane, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Check-Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Doğumhane, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Medikal Estetik, Odyoloji ve İşitme Tarama, Radyoloji, Saç Ekimi ve Tıbbi Laboratuvar bölümlerimiz ile modern teşhis ve tedavi metotları uygulanmaktadır.

 

Özel Abat Tıp Merkezi olarak birinci önceliğimiz hastalarımızdır. Hasta ve yakınlarının beklentilerini karşılamak, huzurlu bir tedavi ortamı sağlamak adına çalışıyoruz.

 

Kurumsal

Sosyal Sorumluluk