Mehmet ŞAHİN
G.O.A.T Grup Yönetim Kurulu Başkanı

Değerli Misafirlerimiz,
İyiyi, doğruyu ve güzeli oluşturma gayesinde 39 ülkede enerjiden gıdaya farklı alanlarda hizmet ve üretim sektörlerinde faaliyet gösteren grubumuzun 2019 Eylül ayında bünyesine katılan ABAT Tıp Merkezimiz bölgemizin dinamik ve gelişen yapısına hizmet vermek anlayışıyla siz sevgili misafirlerimizi yaklaşık 4 senedir ağırlamaktadır.Kelime manasıyla “şen ve rahat” sıfatlarının karşılığı olan ABAT tam olmayı, mamur olmayı ifade etmektedir. Bu manada milletimiz insana iyi hizmet eden, saygılı ve dikkatli olan her duruşu, işi, kişiyi ve fikri basiretiyle takdir ederek ABAT etmiştir. Siz kıymetli misafirlerimizin bizleri tercih etmedeki teveccühünüz de bunu doğrular niteliktedir. Müteşekkiriz.

Dünyada sağlık sektöründeki saygın yerini muhafaza eden ülkemizin, cumhuriyet tacıyla 100.yılını tamamladığımız 2023’te sistem ve insan kaynağı çalışmalarını hızlandıran merkezimiz, Türkiye’mizin yeni yüzyılında sektöre kalite ve iyi hizmet anlayışıyla katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Değerli misafirlerimiz, sizlerden aldığımız düzenli geri bildirimlerin her birini dikkatle
değerlendiriyor ve hızla operasyonlarımıza entegre ediyoruz. Gururla sunduğumuz bir diğer değerli yaklaşım ise ilgili talep ve arzunuzun koşullarımız çerçevesinde, bütüncül bir anlayışla yerine getirildiğine emin olma ve mutluluğunuza katkıda bulunmaktır.

Tıbbi birimlerimizi genişleterek ve mevcut birimlerimizin verimini artırarak siz değerli
misafirlerimizi memnun etmek ve yaşam hikayelerimizin ortak paydasında ABAT olma şiarında olan merkezimizin bir nevi ilk tanışma platformu da olan web sitemizin tasarım ve sistem altyapısını, fonksiyonel bir şekilde yenileyerek hizmetinize sunmuş bulunuyoruz. Bu bağlamda, yeni web sitemizden memnun olacağınızı ümit ediyor ve her birimiz için sağlıkla ABAT olan bir yaşam ve mutluluklar diliyorum.

mehmet-sahin-imza-scaled-e1709411167894

Başkanın Mesajı